top of page
AdobeStock_187938066_Preview-_1_.webp

Uatrakcyjnij swoją myjnie

Rynek płatności mobilnych nieustannie się rozwija. W Polsce w samym drugim kwartale 2019 roku użytkownicy dokonali ponad 160 milionów płatności mobilnych!

Aplikacja BE LOYAL daje klientowi myjni samochodowych możliwość dokonania płatności mobilnych z użyciem smartfona i to wszystko bez drogich terminali płatniczych!
Elipsa 3 kopia 3.png
Inteligentny obiekt wektorowy copy 2.png

Na czym to polega?

BE LOYAL to stworzona dla właścicieli myjni, platforma rozliczeniowa dostępna z aplikacji na telefon lub przez stronę www.
Dzięki aplikacji użytkownik może zapłacić za usługę poprzez swój smartfon, podłączając pod niego swoją kartę, bądź korzystając z innych wygodnych form płatności takich jak Przelewy24 czy BLIK
Płatność odbywa się poprzez zeskanowanie kodu QR, który znajduje się na stanowisku. Takie rozwiązanie jest nie tylko szybkie, ale i bezpieczne!

Nowa grupa klientów

Nie ograniczaj się do klientów ze swojej okolicy. Dzięki programowi BE LOYAL będziesz widoczny w całej Polsce, a osoby będące przejazdem chętniej skorzystają z Twoich usług!

Automatyczne fakturowanie

To my będziemy automatycznie fakturować oraz obsługiwać klientów oraz ich płatności. Ty jako nasz kontrahent będziesz mógł skupić się na tym co ważne - dostarczeniu dobrej jakości usług.

Obsługa firm i ich pracowników

Skorzystaj z naszego programu flotowego, dzięki któremu rozliczanie pracowników za koszty myjni staną się proste! 

Optymalizacja kosztów obsługi płatności

Nie musisz posiadać kasy czy drukarki fiskalnej ani zatrudniać osoby odpowiedzialnej za przyjmowanie płatności. Wszystko dzieje się automatycznie przy niskich kosztach obsługi płatności.

Prostszy proces korzystania z usług

Brak drobnych czy zapomniany portfel to relikt przeszłości. W trzech krokach Twoi klienci będą mogli skorzystać z myjni przy pomocy smartfona.

Większa konkurencyjność

Nasze usługi łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy standardowych kart płatniczych oraz płatności mobilnych. Jest to rozwiązanie, które pozwoli Tobie wybić się na tle konkurencji.kosztach obsługi płatności.

Promowanie Twoich usług

Lubimy bliskie współprace, więc będziemy wspierać Ciebie i Twój biznes na kanałach social media oraz w naszej aplikacji!

Użytkownicy innych aplikacji mogą korzystać z twojej myjni

Użytkownicy Beloyal mogą korzystać i płacić za usługi w serwisach takich jak Pango (System płatności za parkingi), AutoPay (płatności za przejazd autostradami) czy Multiwash (System płatności za myjnie ręczne)kosztach obsługi płatności.

Jak to działa

Klient Twojej myjni skanuje kod QR

Dane przetwarzane są
w chmurze

Uruchamiana jest usługa na myjni

Jak wygląda wdrożenie

KONTAKT Z NAMI

 

wspolpraca@beloyal24.pl

607 731 147

Elipsa 3 kopia 3.png
1

3

Elipsa 3 kopia 3.png
2

 

PODPISANIE UMOWY

 

MONTAŻ BE LOYAL

W TWOJEJ FIRMIE

Elipsa 3 kopia 3.png
3
Elipsa 3 kopia 3.png
4

 

URUCHOMIENIE

PŁATNOŚCI MOBILNYCH

Obsługujemy myjnie większości dużych producentów!

Zainteresowany naszą ofertą?

Pozostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie z oferta!

Skontaktujemy się z Tobą niedługo!

Kontakt_biznes
bottom of page